В день святкування 90-річчя Олександрівського району було проведено спортивне свято «Краще спортивне село Олександрівщини-2013». З привітаннями до його учасників звернулись заступник голови райдержадміністрації Н.С. Гаврик та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Т.М. Кухтик.

Програма свята включала в себе:

- Кубок району з волейболу та футболу;

- крос на 2,7 км.

- районну Спартакіаду «Краще спортивне село Олександрівщини- 2013».

Приємно відзначити, що участь в кросі, присвяченому ювілею району, прийняло 73 бажаючих різних вікових категорій: наймолодшою учасницею стала 4-річна Звягіна Дар’я Максимівна, а найстаршою – Шкарупило Марина Петрівна, культорганізатор, керівник гуртка ЦДЮТ. З найкращим результатом у 9.05 хвилин I місце посів Мельничак Андрій Анатолійович (Олександрівська селищна рада), на II місці опинився Кірія Звіад Дмитрійович (Золотопрудська сільська рада), який пробіг дистанцію за 9.11 хвилин, а III місце дісталося Єгубченку Сергію Сергійовичу (територіальний центр) з результатом 9.13 хвилин.

Після завершення змагань були підведені підсумки, де всі учасники гідно захищали честь своєї сільської ради і честь своєї організації.

У змаганнях з волейболу на першу сходинку зійшли спортсмени Олександрівської селищної ради, Новоолександрівка посіла друге місце, третіми стали гравці з Золотих Прудів.

Володарями районного Кубку з футболу стала команда Олександрівської селищної ради,

ІІ місце зайняла команда Беззаботівської сільської ради, а ІІІ місце посіла команда с. Новоолександрівка.

Переможцями районної Спартакіади «Краще спортивне село Олександрівщини-2013» стали:

- у змаганнях зі спортивної естафети перемогу отримала команда Новоолександрівської сільської ради, ІІ місце зайняла Олександрівська селищна рада, ІІІ місце – Високопільська сільська рада;

- у змаганнях з гирьового спорту переміг Пальчун Єгор (Високопільська сільська рада), ІІ місце посів Гречаник Артем (Золотопрудська сільська рада), ІІІ місце – Покумейко Вадим (Беззаботівська сільська рада);

- у змаганнях з арм-реслінгу переміг Ільченко Олександр (Олександрівська селищна рада), ІІ місце у Отт Павла (Староварварівська сільська рада), ІІІ місце – Андрейцев Віталій (Спасько-Михайлівська сільська рада).

- у змаганнях з шашок серед жінок чемпіоном Спартакіади стала Осіпенко Людмила (Степанівська сільська рада), ІІ місце – Арцибашева Ольга (Новоолександрівська сільська рада), ІІІ місце – Бібікова Тетяна (Золотопрудська сільська рада).

- у змаганнях з шашок серед чоловіків переміг Гундертайло Сергій (Новоолександрівська сільська рада), ІІ місце посів Бібіков Віктор (Золотопрудська сільська рада), ІІІ місце – Санжаревський Микола (Спасько-Михайлівська сільська рада).

- у змаганнях з шахів переможницею стала Пашкова Тетяна (Новоолександрівська сільська рада), ІІ місце у Бібікової Тетяни (Золотопрудська сільська рада), ІІІ місце – Осіпенко Людмила (Степанівська сільська рада).

У змаганнях з шахів серед чоловіків переможцем став Крайній Володимир (Степанівська сільська рада), ІІ місце посів Іванцов Олексій (Староварварівська сільська рада), ІІІ місце – Бібіков Віктор (Золотопрудська сільська рада).

У змаганнях з перетягування канату переможцем стала команда Беззаботівської сільської ради, ІІ місце посіла команда Новоолександрівської сільської ради, ІІІ місце – команда Староварварівської сільської ради.

В загальному підсумку переможцем Спартакіади стала команда Новоолександрівської сільської ради, ІІ місце посіла команда Олександрівської селищної ради, III місце уБеззаботівської сільської ради.

Нагородження переможців, призерів та учасників спортивного свята проводили заступник голови райдержадміністрації Н.С. Гаврик, заступник голови районної ради В.А. Лук´янчиков, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Т.М. Кухтик.

Переможці та призери районної Спартакіади «Краще спортивне село Олександрівщини-2013» були нагороджені грамотами, спортивним інвентарем та пам’ятними призами.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Олександрівському районі Почесною грамотою та цінним подарунком від райдержадміністрації був нагороджений Шевченко Віталій Дмитрійович – голова районного ФСТ «Колос».

Також за активну участь у заході була нагороджена і команда Золотопрудської сільської ради.

Т. Кухтик, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Категория: Культура | Просмотров: 775 | Добавил: Редакция | Рейтинг: 0.0/0